Oferta dla wydawnictw

 

Sprawdź ofertę drukarni, która stawia na stałość kolorów oraz termin realizacji

Reprezentujesz wydawnictwo, które szuka sprawdzonej drukarni zajmującej się składaniem, drukiem oraz oprawą książek? Poznaj naszą ofertę skrojoną na Twoje potrzeby, dzięki której Twoje publikacje zawsze przygotowane będą zgodnie z ustalonym wcześniej terminem oraz stałej, wysokiej jakości.

 

Od projektu aż po druk

Cyfrowy druk książek realizujemy kompleksowo. Dzięki odpowiednio przygotowanej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie niezależnie, od jego rozmiaru. Kompleksowość naszych działań polega również na tym, że druk książek traktujemy całościowo – możemy złożyć książkę, wydrukować oraz poddać pracom introligatorskim. Szukając sprawdzonej drukarni specjalizującej się w druku i składzie książek warto, byś zapoznał się z naszą spersonalizowaną ofertą.

Druk nawet małych nakładów

Dzięki korzyściom wynikającym z druku cyfrowego jesteśmy w stanie zrealizować zróżnicowane nakłady książek. Jest to istotne podczas sondowania rynku – jeśli książka okazuje się hitem, błyskawicznie postawić można na dodruk, jeśli zaś nie – nie będzie zalegała w magazynie. Nasze zaplecze technologiczne umożliwia druk już jednej książki, lub personalizowanie kolejnych pozycji.

Stawiamy na partnerstwo w biznesie

We współpracy i relacjach biznesowych stawiamy na uczciwość i partnerstwo, dzięki którym wielu kontrahentów współpracuje z nami od ponad 20 lat. Chcemy zapewnić Ci nie tylko profesjonalne, merytoryczne wsparcie ale i bezproblemowy, empatyczny kontakt z naszymi przedstawicielami.

Duże możliwości produkcyjne

Nasz park maszynowy pozwala na szybki druk książek w kolorze oraz w zadruku czarno-białym. Dzięki maszynie Oce możemy drukować w lepszej cenie oraz bez konieczności utrwalania wydruku w wysokich temperaturach. Na linii produkcyjnej posiadamy również mocną oklejarkę, która pozwala skleić grzbiety do 60 milimetrów, co w zupełności wystarcza w wypadku większości książek.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, z którym przedyskutujesz dostępne opcje!