Oprawa miękka klejona

Zdecydowanie najpopularniejsza forma oprawy książek, z którą doskonale zapoznany jest każdy fan powieści, gdyż jest ona świetną opcją dla literatury popularnej wydawanej w dużych nakładach. Relatywnie tania i szybka do złożenia, co również czyni ją atrakcyjną dla wydawnictw stawiających na druk wielu książek. Nie należy jednak uważać, że oprawa miękka klejona jest słaba jakościowo – wysokiej jakości klej pozwala na długą eksploatację książki, natomiast dodatkowe uszlachetnienie okładki zapewni nie tylko lepszy design, ale i wydłuży jej żywotność. Oprawę miękką klejoną polecamy dla autorów, którzy chcą nieco ograniczyć koszty wydruku, albo stawiają na wydruk wielu egzemplarzy. Sprawdzi się również w wypadku większości wydawnictw.

Do jakich publikacji polecamy oprawę miękką klejoną?

Oprawa miękka polecana jest do tych publikacji, których autorzy chcą wydać większy nakład – dzięki świetnym stosunku jakości do ceny spradzą się doskonale m.in. w:

  • druku powieści,
  • tomików poezji,
  • przewodników turystycznych
Rozmiary, w których możemy wydrukować Twoją książkę

Twoją książkę drukować możemy w rozmiarach od 75x125mm do 305x310mm.

Jak oprawiona może być Twoja książka

Naszym klientom często doradzamy wydruk na okładkach papierowych lub tekturowych. Oklejka może zostać wykonana z papieru od 120g oraz oklejek materiałowych lub skórzanych. Dodatkowo, proponujemy opcje uszlachetnienia okładki, która wpłynie korzystnie na design oraz wydłuży żywotność wydrukowanej książki.

Jakie rodzaje uszlachetnień na okładce możemy dla Ciebie zrobić

– lakiery UV – m.in. brokatowe, wybiórcze,

– laminowanie folią błyszczącą i matową,

– ślepe sztancowanie,

– kalandrowanie folią matową lub błyszczącą,

– tłoczenie na sucho.

Proponowane i możliwe papiery

Twoją książkę wydrukować możemy na wielu papierach – w zależności od jej tematyki oraz rodzaju proponujemy inne opcje.